top of page
  • Magda Astrologia9

Zaćmienie księżyca

Zaćmienie księżyca
8 listopada doświadczymy siły “ emocjonalnej wody “ podczas zaćmienia księżyca , które będzie dokładnie o 12.01 dla miasta Warszawa.


Zaćmienie księżyca powstaje w momencie gdy , ziemia znajduje się między słońcem a księżycem będącym w pełni , i księżyc wejdzie na stożek cienia ziemi . Zaćmienia mogą być całkowite lub częściowe a nawet obrączkowe ,


Zaćmienia księżyca z reguły bywają bardzo emocjonalnymi momentami, choćby nawet na samą wodną , emocjonalną naturę samego księżyca, której w żaden sposób nie można zmierzyć , sprowadzić do twardej logiki , sprecyzować , ponieważ w tym momencie nasze emocje, bardzo często wymykają się spod kontroli, zwłaszcza u osób które, posiadają dużo nieharmonijnych aspektów księżyca, w swoim horoskopie . Tym osobom jest szczególnie trudno zapanować nad sobą, nad swoimi słowami, reakcjami , a w tym szczególnym momencie , powinniśmy się postarać mimo wszystko, choć to bardzo trudne kontrolować swoje reakcje, bo często mamy tendencje do działań histerycznych i nad wyrost.


Bardzo ładnie charakter zaćmienia zobrazuje nam ,ruch który powstał po śmierci George’a Floyda. Zamieszki , rozruby, gromadzenie się osób mimo szczytu covidowego , oskarżenia o rasizm , wybijano okna, podpalano sklepy ,i to prawie na całym świecie .Choć każde wydarzenie lunarne jest szczególne , to nadchodzące jest bardzo ciekawe ze względu na obecność , kolejnych “ wielkich graczy “ kosmosu”, bo elektryzujący Uran znajdzie się w niecałego stopnia od księżyca , a niecałych 3 stopni od węzła północnego ( głowa smoka), gdzie po drugiej stronie , w koniunkcji z węzłem południowym ( ogon smoka) znajduje się planeta Merkury , natomiast blisko osi Ascendent stoi na straży Pluton w pełni sił , gotów do stosowania przymusu , jeśli ktoś ośmieli się z nim nie zgodzić , a większość lunarnego przedstawienia ,będzie odbywać się w znakach ziemskich.


Trzeba pamiętać że zaćmienia księżyca sa silnie połączone z węzłami księżycowymi , które nie są ciałami niebieskimiOgólnie podczas tego zaćmienia będziemy mieć problem z doprecyzowaniem co jest prowokacją a co prawdą, wiele rzeczy będziemy odbierać jako zaczepkę , i będziemy mieć problem z realną i rzetelną oceną sytuacji . Wiele rzeczy będzie nam się wydawać , i na to należy bardzo uważać.

Sama natura Urana jest nie tyle elektryzująca , co wyzwoleńcza ,i nieokiełznana . Urana hasłem jest “ za wolność waszą i naszą , albo śmierć “ , co fizycznie oznacza brak pokory , zwłaszcza w stosunku do autorytetów , co dodatkowo będzie podsycać emocjonalność księżyca,i będzie napędzać do działań zdecydowanie na wyrost i nieprzemyślanych. I w to miejsce wejdzie Pluton, pan przymusu , który jeszcze dodatkowo przy użyciu techniki dwadasams, wchodzi w ścisła koniunkcję z księżycem , a pluton nie pozwoli żeby nasze słowa , czyny , uszły nam płazem, i odbyło się wszystko bez konsekwencji. Dla jednych konsekwencją może być mandat za złe parkowanie , dla innych rozmowa dyscyplinująca w pracy , a jeszcze dla innych kontakt , ze służbami mundurowymi . I nawet gdybyśmy my sami postanowili kogoś raportować , to warto przyjrzeć się tak naprawdę dlaczego i czym się kierujemy , i ewentualnie czy wtedy uwaga służb mundurowych nie będzie potem skierowana na nas z różnych powodów , choćby nawet takich że to one mogą uznać nas samych za niezbyt zrównoważonych.W tym trudnym czasie , zwłaszcza jeśli mamy dużo nieharmonijnych aspektów księżycowych ,w naszym horoskopie , lub jeśli zbliżające się zaćmienie , w jakikolwiek sposób aspektuje nasz horoskop urodzeniowy lub progresywny , warto wycofać się z sytuacji które mogą nas nakręcić w negatywny sposób, warto zastanowić się nad naszą komunikacją , i na wszelkie sposoby starać się uspokajać myśli i emocje , ponieważ nie mamy jasnego i klarownego wglądu ma wiele sytuacji , a spory rozwiązujemy potem, żeby brakiem logiki napytać sobie biedy.

Przełóżmy tez wszystskie drobne zabiegi jeśli mamy taką możliwość , poniewaz wszystkie rany , skaleczenia , będą się goić zdecydowanie dłużej. W tym czasie warto wszystkie kwestie sporne, jeśli jest to możliwe przesunąć na potem, a ten szczególny czas ,poświęcić na relaks. Przełóżmy tez wszystskie drobne zabiegi jeśli mamy taką możliwość , poniewaz wszystkie rany , skaleczenia , będą się goić zdecydowanie dłużej .1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moja recenzja kart autorstwa Krystyny Wojnar

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid034jh48dcCFws9X8NQHuQAet1ivwYhSbwmsNuLgnfq1SWJrccxLL6C1ZxkTvhcWpdgl&id=100081182082375

Comments


bottom of page