top of page
  • Magda Astrologia9

Wybuch

Dzisiaj, podejmę się tematu który, tak naprawdę jest wałkowany już chyba przez wszystkich astrologów, nie rozłożony na części pierwsze, z różnych stron, z różnych perspektyw, poprzez różne techniki różnych szkół astrologicznych, a mianowicie dzisiaj będę pisać, na temat ostatni eksplozji bomby rosyjskiej, na terenach Polski, która zabiła dwie osoby.Ale może zacznę od tego że, celem astrologów, nie jest straszenie ludzi, i bardzo trudno jest kategorycznie wyrokować na temat wojen, katastrof i innych nieszczęść. Żaden astrolog, nie ma zamiaru wprowadzać globalnej paniki , zresztą w obecnych czasach żaden astrolog nie ma aż takich zasięgów. Nic tak nie działa jak ludzka podświadomość i programowanie neurolingwistyczne,Dlatego też nigdy nie przeczytasz od astrologa że, tego i tego dnia, Dokładnie o tej i o tej godzinie, wydarzy się konkretnie Ta rzecz która prowadzi zamęt o takim a nie innym zasięgu. To samo toczyło się pandemi ,gdzie zarzucano wielu astrologom że, nie przewidzieli katastrofy, natomiast wielu astrologów już wcześniej sygnalizowało, krachy finansowe i ogólny zamęt, było to związane wtedy z koniunkcją trzech wielkich graczy, gdy jednym z nich pół Pluton. Trzeba mieć też na uwadze że, mowa jest o planetach wolnobieżnych poruszających się po kilkadziesiąt a nawet setki lat, nie ma fizycznej możliwości, ustalenia co do minuty konkretnych działań, gdy jedna tranzyty mogą trwać nawet około półtora roku.To przejdźmy do tematu głównego, jakim jest eksplozja bomby na terenach Polski.Warto sobie przypomnieć że, całkiem niedawno było zaćmienie księżyca, O której pisałam wcześniej, i w którym zawarłam właśnie informację na temat przemocy przymusu Plutona, jak i nieoczywistych prowokacji uraniczne , gdzie nie będziemy wiedzieli co jest prowokacją a co faktem oczywistym, I tak oto jest w tym właśnie przypadku, bo na chwilę obecną oficjalną wersją jest wybuch ukraińskiej rakiety, strącającej rosyjską .


Horoskop samego zdarzenia jest bardzo mocny, z plutonem na górnej osi , w sekstylu ze słońcem na descendencie w towarzystwie Merkurego i Wenus, I księżyca w domu czwartym, gdzie należy pamiętać przy tego rodzaju horoskopach, że księżyc to jest lud.a urans chowany w 12 domu. Już sam Pluton na MC, mówi nam o tym, stan horoskop nie jest jednorazowym incydentem,jest zbyt mocny żeby, przeszedł bez echa, tak naprawdę dopiero pewne wydarzenia się rozpoczynają.Należy też pamiętać że, każde zdarzenie, również to, jest jak nowo narodzone dziecko, ewoluujące i podatne również na tranzyty. Dzięki temu z wielką przyjemnością i ogromną pasją będę obserwowała, styczniową kwadraturę Saturna do słońca tego wydarzenia jak i osi ascendentu , a niestety kwadratura to są czynniki negatywne zewnętrzne, i gdzieś jakieś władze będą negowały i bagatelizowały to zdarzenie. Kolejne ciekawe tranzyt, to jeden z moich ulubionych Neptuna do Marsa natalnego , i to będzie znowu szukanie zagrożenia, bieganie na oślep z klapkami na oczach ,W celu zidentyfikowania potencjalnego wroga, bądź jak uważają niektórzy obrona na oślep. I już w kwietniu 2023 wejdzie Jowisz na arenę w kwadratura( Czyli znowu negatywne zdarzenia losowe) do Plutona, Saturna, księżyca, osi ,,przyciągając swoje tranzyty do maja na Wenus ,słońce, Merkurego, przy jednoczesnych tranzyt Urana w opozycji do słońca ,Niestety nie wróżę spokoju, a dodatkowo Uran może zachęcić do nieprzewidywalnych ruchów wolnościowych. Będzie to okres trudnej niemocy ,Ale też chęci rozwiązania takiej trudnej zagadki, i mimo najszczerszych chęci dalej to się będzie odbywało po omacku, bo głównie rozgrywający będą się znajdować w domu Neptun czyli 12,A przy udziale księżyca czyli ludu, nadal nie będziemy do końca znali sprawców, a teorie spiskowe naprawdę będą się mnożyć na ten temat.

Fascynującą ciekawostką jest, przy użyciu techniki dwadasams jest obecność w skorpionie, czyli dodatkowo zaznaczone działanie Plutona i skorpiona ,Urana, osi MC, jaki króla samego zamieszania Plutona. Dzięki temu widzimy jak w tym horoskopie wszechstronna jest jego władza, i Kto w nim dominuje, a mając świadomość Kim jest Pluton, wiemy że na łaskę liczyć nie możemy, i albo jesteś z nim, albo jesteś przeciwko niemu. to tak jak z obecną Rosją która ma dominującego Plutona w swoim horoskopie, i dokładnie tak samo myśli, że albo jesteś z nimi, albo przeciwko nim, jesteś wrogiem.Relokując ten sam horoskop na Rosję widzimy Marsa posadowionego przy osi ascendentu, co świadczy o to że agresor był jeden, I dzięki temu mogę wysunąć tezę że, rakieta została wystrzelona w terytorium Federacji Rosyjskiej.


Ale idąc dalej, już ten sam horoskop na Waszyngton ,Nie rysuje się taki groźny obraz, raczej obraz interesów finansowych danego kraju prozerpina w domu czwartym, zmarzłem blisko osi descendent, gdzie będzie wszystko przedstawione tak, jak chce Capitol , i to Stany Zjednoczone będą wiodły prym we wszelkich negocjacjach, porozumieniach, i wcale to nie będzie wynosowe, ale marsowe, z nutką szantażu na temat dostawy broni(mars), ponieważ na chwilę obecną, nikt nie jest gotowy w Stanach na podjęcie działań militarnych z tym Marsem poniżej osi.Mając te wszystkie dane Uważam że, rakieta została Wystrzelona terytorium Federacji Rosyjskiej , właśnie w celu manipulacji i zrzuceniu odpowiedzialności na państwo ukraińskie, jak zresztą takie manipulacje zdarzały się Rosji wielokrotnie wcześniej, Budując niechęć do narodu ukraińskiego, który znalazł schronienie na terenach Polski, jednocześnie obserwując co z taką prowokacją zrobi Pakt Północnoatlantycki. Natomiast my poznajemy tylko i wyłącznie stanowisko NATO, pod przewodnictwem Stanów Zjednoczonych, którym wybitnie nie na rękę jest zaczęcie konfliktu zbrojnego z federacją rosyjską ,Gdzie łatwiej pod groźbą wstrzymania dostawy na Ukraina, ustalić oficjalną wersję, że był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności, natomiast będzie to skutkowało tym, że my już jako Polacy, będziemy wrogo nastawieni do społeczności ukraińskiej, jako potencjalnych agresorów.


Znacie mnie, nie lubię teorii spiskowych, za to uwielbiam logiczne wyjaśnienia, ale ten horoskop na pewno nie przejdzie bez echa, będzie miał swoją kontynuację.


7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moja recenzja kart autorstwa Krystyny Wojnar

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid034jh48dcCFws9X8NQHuQAet1ivwYhSbwmsNuLgnfq1SWJrccxLL6C1ZxkTvhcWpdgl&id=100081182082375

Comments


bottom of page