top of page
  • Magda Astrologia9

Wybory Parlamentarne 2023Najbliższe wybory


Dziś przychodzę do was z horoskopem najbliższych wyborów parlamentarnych w Polsce, choć tematy polityczne są dla mnie bardzo ciekawe, staram się rzadko wypowiadać na ten temat, zwłaszcza opisywać swoje poglądy, ponieważ astrologia ma to do siebie, że im bardziej byliśmy zaangażowani,Tym bardziej trudno jest o rzetelny, bezstronniczy osąd, ale te wybory będą ciekawe, bo będą na zaćmieniu , dlatego wiele osób wiąże z nimi duże nadziejeJak zaćmienie, tak nie możemy zapomnieć o węzłach księżycowych, które tak naprawdę nie są elementem fizycznym, takim jak planeta, gwiazda czy też inny obiekt, węzły księżycowe ,Cytując Wikipedia to węzły orbity księżyca, czyli punkty w których orbita ta przecina płaszczyznę ekliptyki. Kiedy księżyc znajduje się w pobliżu węzła orbity I równocześnie w fazie bliskiej nowiu lub pełni. wówczas usytuowany jest niemal dokładnie na jednej linii ze słońcem i ziemią. wskutek czego dochodzi do zaćmienia słońca. lub zaćmienie księżyca.


Klasycznie przyjmuje się że węzły znajdują się tylko w ruchu retrogradacyjnym, czyli wstecznym, natomiast jak na astrologa współczesnego przystało, ja używam w swojej pracy , prawdziwych węzłów, ponieważ one poruszają się nie zawsze do tyłu.Warto też nadmienić że w tradycji hinduskiej, astrologii wedyjskiej, nazywane są one Rahu i Ketu,Czyli głowa i ogon smoka, co bardzo ładnie przyjęło się w innych rodzajach astrologii, i z tego tytułu węzeł północny, nazywany jest głową, natomiast węzeł Południowy nazywany jest ogonem smoka.


W tym miejscu nie będę się rozpisywała o samych węzłach, bo jest to temat na osobny artykuł ,a nawet kilka artykułów, ale będą one jednym z głównych elementów, właśnie najbliższych wyborów na zaćmieniu, bo jak wiadomo węzły , zgodnie z definicją, są połączone właśnie z zaćmieniami.


U góry widzicie horoskop wyjściowy godzina 7:00 rano Warszawa, oraz Horoskop na 21:00 zakończenia wyborów, I widać że ,Wybory zaczną się dość dynamicznie ,A prozerpina w koniunkcji z węzłem Północnym czyli głową smoka, bo głowa daje, głowa daje dużo, a prozerpina mimo wszystko są to korzyści, ale nie tylko ekonomiczne, mając na myśli samą żywą gotówkę, ale Też typowe wygodnictwo, co pokazuje że mimo wszystko, kiełbasa wyborcza, rozdawnictwo, sojusze których ktoś coś komuś obiecał, w zamian za coś, naprawdę będą miały się dobrze, i fajnie mogą doprowadzić do zwycięstwa.


Dość martwiącym jest, dla lewicy która jednak jest utożsamiana z Uranem, to jej bycie poza siódmym domem, i niestety poza układami, Co może spowodować( a będzie to też widać na horoskopie zamknięcia wyborów) ,Pozostanie troszkę z boku, i będzie jej tak mało że nawet nie będzie brana pod uwagę jako koalicjant.


Jak widać na samym rozpoczęciu, tematy aborcyjne będą bardzo ważne, i niestety ten Saturn w piątym domu, może mówić o tym że, jednak przewagę będą mieć ugrupowania z bardzo tradycyjnym podejściem w kwestii antykoncepcji rozmnażania jak również legalizacja aborcji.

prawa kobiet, będą ważnym elementem, ale niestety większą przewagę będą mieć osoby które są za patriarchatem, a kobiety nadal będą pozostawiane wolnej woli, plus do tego z tym saturnem, niestety konsekwencje prawne, też będą dla nich przewidywane.


fajnym też aspektem, jaki będzie miał wpływ na wybory Polaków, który już teraz działa na wyobraźnię, Jest Pluton w domu czwartym( sama jestem szczęśliwą posiadaczką dokładnie w tym samym miejscu Plutona),I kwestia Bezpieczeństwa Narodowego czyli, nie przyjmowania emigrantów uchodźców, również będzie miała ważny wpływ, na to kogo Będą wybierać Polacy. Niestety tutaj Pluton nie dopuści za blisko obcych, i gdybym teraz rozmawiała z kandydatem jakiejkolwiek partii, to właśnie bym mu do rodziła, żeby nacisnął ten guzik, bo jednak ludzie się boją tego co może nadejść z nowym, i będą się uszczelniać.


W chwili zamknięcia lokali wyborczych, pojawią się pierwsze, bardzo rzetelne badania, i zwykle są one bardzo miarodajne, i już można wtedy z dużą prawdopodobieństwem, ustalić kto jest prawdziwym zwycięstwem najbliższych wyborów. i niestety ten Saturn Na osi 10 domu, pokazuje że wcale stary nie odejdzie, a martwiąca jest to, że gdyby jeszcze był w domu siódmym, to raczej musiałby szukać nowych koalicjantów, a bez tego nie dałby rady, tak tutaj, jest totalne zamrożenie starych schematów, które już są nam znane dwie kadencje, i Według mojej prognozy, niestety partia rządząca obecnie, pozostanie u władzy.


Uran, czyli lewica, został zepchnięty niestety na margines 12 domu, i o ile wejdzie do sejmu, będzie naprawdę na granicy, już same Wielkie trygony, Saturn księżyc ascendent, zepchnął kobietę, jak i partia rządząca, na granicy Wolności.


No ale gdzie te węzły, gdzie ich rola na zamknięciu, bo na otwarciu już sobie wyjaśniliśmy gdzie się usadowiły, I bardzo ładnie nam się przesunął węzeł tym razem północny, ogon smoka, do piątego domu, a węzeł północny ma charakter saturniczny, co właśnie jest kolejnym dowodem na to, że ugrupowania propagujące patriarchat, niestety będą na wygranej pozycji.


Wiązałam dużą nadzieję z tymi wyborami, właśnie do momentu kiedy zobaczyłam horoskop, niestety teraz nie bardzo mam nadzieję na to że jednak nastąpi jakakolwiek równowaga, ponieważ za dużo tutaj jest Saturna, wraz z samym ogonem smoka, a ekspansja głowy smoka, Niestety zostanie użyta do celów takich jak Sojusze wewnątrzpartyjne, międzypartyjne ,A niestety nie na naszą rzecz, czyli księżyca, bo księżyc to lód.


Gdzieś, kiedyś na jakimś wykładzie usłyszałam że, głowa smoka będąca w koniunkcji z jakąś planetą, Bardzo często związana jest ze skandalem, i ja się z tym zgadzam, tylko nie zgadzam się Bo słowo skandal, tak naprawdę to jest nowość, a ludzie bardzo często nie rozumieją nowości, i nie rozumieją że, kiedyś to Zachowanie skandaliczne ,będzie czymś naturalnym i normalnym. Potencjał duży, niestety wykorzystanie słabe43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moja recenzja kart autorstwa Krystyny Wojnar

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid034jh48dcCFws9X8NQHuQAet1ivwYhSbwmsNuLgnfq1SWJrccxLL6C1ZxkTvhcWpdgl&id=100081182082375

Comments


bottom of page