top of page
  • Magda Astrologia9

Wojtyła a ostatni materiał Tvn

Zamieszanie wokół Karola Wojtyły


Ostatnio, po dokumencie opublikowanym przez TVN, zrobiło się bardzo głośno na temat pedofili w kościele, i głównym bohaterem był Karol Wojtyła czyli papież Jan Paweł II. Temat bardzo trudny, i wielokrotnie złożony.

Doskonale rozumiem że, ludzie chcą czytać na tematy przyjemne i lekkie, natomiast obecne zawirowania na świecie, niestety nie napawają optymizmem .


Chciałabym dzisiaj bliżej przyjrzeć się horoskopowi Wojtyły, pod kątem omawianych zarzutów w materiale opublikowanym przez TVN, i ewentualnej tolerancji” odmienności seksualnej” w kościele, akceptowalnej przez hierarchów kościoła z punktu widzenia astrologa.Choć temat ukrywania przez Wojtyłę pedofili , gdzieś tam wypłynął wcześniej,To ciekawym zjawiskiem jest na jakich tranzytach progresywnych pojawił się ów dokument, Według niektórych mocno szkalujących nieżyjącego już papieża. Otóż, pierwszym elementem jest jego progresywne słońce, które obecnie jest w koniunkcji z jego mentalnym saturnem,A dodatkowo owo progresywne słońce robi opozycję do urodzeniowego Urana, znajdującego się w domu piątym, a dom ten jest związany z seksualnością również, i to dlatego wszystkie te machlojki musiały teraz wyjść na zewnątrz, nie mogły dłużej być skrywane, samo słońce musiało je oświetlić, te sprawy jedenasto domowe związane z tym bardzo bliskim otoczeniem ,Dlatego to wszystko akurat teraz ujrzało światło dzienne, a saturniczne dowody są naprawdę bardzo mocne, i bardzo często nie do podważenia, i niestety autorytet saturniczny zachwiał się w podstawach.Ale przejdźmy do Meritum, czyli do tego czy Wojtyła faktycznie ukrywał w premedytacją pedofilię w kościele, ewentualnie z jakich powodów to robił, czy był niczego nieświadomym sługą Bożym, uwikłanym w nieszczęsną aferę.


Pierwszym elementem który rzuca się w oczy jest Mars praktycznie na ascendencie, i wiem że klasycznie jest to Mars w upadku, natomiast według astrologii współczesnej ten Mars jest bardzo skuteczny, tak jak i sam Wojtyła, ten Mars bywa odważny, wcale nie działa zza węgła nożykiem, i potrafi iść do ostrego zwarcia z oponentem, Ten sam Mars w dwa de samsach jest w koniunkcji z plutonem, i on nie bierze jeńców jak tylko chce, i dlatego też ten Mars nie dyskutuje ,Zwłaszcza o sprawach wiary i kobiet ( również jest w koniunkcji z dwadasamsowym księżycem),I to sprawy a wiary jest dla niego ponad wszystko, i dla wiary i jest w stanie zrobić wiele. Podkręca to dodatkowo Pluton w 9 domu,Znaku raka, który jest tylko pozornie ochronny, natomiast nie przewiduje innej frakcji aniżeli własna, jeżeli się z nim nie zgadzasz, to on cię zmusi żebyś się zgadzał, on narzuci swoje zdanie żebyś myślał tak jak on. co już samo to ukazuje że wiara jest dla niego na pierwszym miejscu. że dla wiary warto różnymi środkami poświęcić niektóre rzeczy.

Pluton jest planetą która działa przymusem, a człowiek z silnym plutonem równie dobrze może być, dobrym policjantem jak ich wytrawnym gangsterem, tutaj się zaciera granica między złem i dobrem, tutaj ważne są cele wyższe, a nie środki, i to Pluton uważa że ma rację i jest tym, który powinien naprowadzać, i to jest pierwszy błąd, ponieważ uparte trwanie przy swoim, wbrew pozorom zamyka na dialog, i Mówiąc szczerze Wojtyła był zamknięty na taki dialog, jeśli coś odbiegało od jego ideologii, nie bardzo był otwarty na argumenty, ponieważ słyszał, ale nie słuchał tego co się do niego mówi, i niewiele miało to wspólnego z empatią, choćby nawet w przypadku umierających na AIDS, gdzie uparcie zabraniał stosowania prezerwatyw, ponieważ trzymał się swojego światopoglądu, że tylko wstrzemięźliwość jest jedynym lekarstwem, i w tym i w wielu wypadkach, można było właśnie zauważyć tę mocne aspekty plutoniczne.Ale Idźmy dalej, do tych elementów o które zostało posądzane w reportażu.

W domu piątym właśnie znajduje się Uran, najbardziej nieprzewidywalna, najbardziej liberalna, najbardziej nieokiełznana planeta, i właśnie w domu który odpowiada za seks i seksualność, i tak wysokiego dostojnika kościelnego, naprawdę ta planeta może wprawić w osłupienie. Stoi w opozycji do Saturna w 11 domu, gdzie dodatkowo popuszcza hamulce wodzą, no i trochę wchodzi w starcie z saturnem, ale też Saturn będzie go przykrywał, będzie się starał okiełznać, ale nie pozwoli żeby to wyszło na światło dzienne, Temat będzie omawiany na pewno nie 10-domowo, szerszym gronie, ale w węższym ,zaufanych i najbliższych współpracowników. Zdecydowanie nie będzie on podawany do wiadomości publicznej,plus dodatkowe pozytywne aspekty z plutonem, mogą przywołać myśl że będzie to załatwiane po cichu, w swoim gronie, ale nie mogę się zgodzić na to, że będzie to przyzwolenie i aprobata, bo tutaj wyraźnie opozycja Saturna do Urana pokazuje, że mogły być próby uporządkowania tej sytuacji, natomiast bez narażania na szwank całej instytucji.


uran też znajduje się w rybach, a władcą ryb jest Neptun, w koniunkcji z Jowiszem( insygnia papieskie), Co jest potwierdzeniem że instytucja jest ważniejsza, niż dobro jednostki, a Neptun pomaga ukryć wiele spraw.


Neptunicy to ludzie o wielu twarzach, neptunicy to ludzie którzy wychodzą do innych ludzi z przesłaniem” ja jestem swój, ja jestem wasz” co jest wielokrotnie błędne, ponieważ neptunicy celowo rozgrywają niektóre sytuacje, aby były z korzyścią dla nich samych, dlatego Wojtyła przez całe swoje życie, tak zręcznie unikał tematu pedofilii w kościele, Tak zręcznie tuszował, co wcale nie oznacza że się na to zgadzał, ale interes instytucji był zdecydowanie ważniejszy niż interes jednostki. niestety z tym Neptunem mogło być tak, że on nie miał pomysłu, jak powinien rozegrać całą tą sytuację, jak powinien się zachować, jak to załatwić, dlatego uznał, że one były, są, i będą miały miejsce, i nie ma na to wpływuPatrząc na cały horoskop, niestety nie możemy wziąć pod uwagę tego że właśnie o to Wojtyła został zniesławiony niesłusznie, jest bardzo dużo prawdy w tym jak działał na rzecz ukrywania pedofili, co podkreślam jeszcze raz, nie oznacza że ją akceptował, ale interes instytucji był zdecydowanie najważniejszy, jednocześnie nie można mu odebrać wielu zasług na rzecz Wolności, również naszego kraju.


Jak sami państwo widzicie, horoskop są o wiele bardziej skomplikowane, i o wiele bardziej złożone, tak jak każdy człowiek, i fascynujący jest móc odbywać taką podróż, w głąb każdego człowieka, bez oceniania, ze zrozumieniem jego psychiki, Dlatego warto jest zająć się astrologią, ponieważ choćby na tym przykładzie, widzimy co motywowało Wojtyłę, ale też widzimy że przekłamaniem było mówienie że było to zgodne z nim, ponieważ nie było. Mam nadzideję

eję że następnym razem, przyjdę do państwa z zdecydowanie przyjemniejszym tematem


14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moja recenzja kart autorstwa Krystyny Wojnar

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid034jh48dcCFws9X8NQHuQAet1ivwYhSbwmsNuLgnfq1SWJrccxLL6C1ZxkTvhcWpdgl&id=100081182082375

Comments


bottom of page