top of page
  • Magda Astrologia9

Umarł król niech żyje król

Zaktualizowano: 8 maj 2023


Umarł król, niech żyje król
Ze względu na ostatnie wydarzenia , chciałabym wam przybliżyć moje spojrzenie na losy Zjednoczonego Królestwa, kładąc nacisk na ZJEDNOCZONE , po śmierci najdłużej panującej władczyni Królowej Elżbiety II.


Abstrahując , była to moja ulubiona figura na dworze królewskim , a jej horoskop z Saturnem na MC gwarantował stabilność , spójność , dostojność, trwałość i wszystkie te cechy koziorożcowe tak pożądane u monarchy, ale trzeba pamiętać że horoskop władcy , jest też pośrednio horoskopem kraju w którym panuje.


Zjednoczone królestwo to zlepek różnego rodzaju wysp, wysepek , krain , jedne większe inne mniejsze, ale nie wszystkie chcą być pod władzą korony brytyjskiej, a niektóre , na przykład takie w których ja mieszkam , wrogo okazują niechęć koronie i Wielkiej Brytanii , a horoskop królowej z tym Saturnem na MC , gwarantował niejako spójność i trwałość , i od czasu panowania na tronie Królowej Elżbiety nie nastąpił żaden rozłam, pomimo referendum w Szkocji , które i tak de facto skończyło się większością za pozostaniem częścią Zjednoczonego Królestwa.

Niestety patrząc na horoskop zgonu około 16.15 ( 16.30 została poinformowana niezwłocznie nowa premier Wielkiej Brytani ) i na dom 4 z Uranem w byczym domu czwartym , gdzie uran pozostaje w nieharmonijnych kwadraturowych aspektach do księżyca, Ceres, Saturna , natomiast dwadasamsowy uran jest mocno ulokowany przy Ascendencie,może mówić o tym że , coraz śmielej będą podnosić się głosy wolnościowe, rewolucyjne.


Widzę to szczególnie ponieważ w miejsce w którym mieszkam, Belfast Irlandia Północna , jest mocno naznaczone Ira, i do tej pory moje ukochane miasto jest podzielone na pro Uk lub pro Irlandzkich , i ta druga część świętowała po zgonie królowej . Odbywały się imprezy , fajerwerki , na co dzień zabronione w Belfaście ze względu na zagrożenie terrorystyczne . To wyglądało tak , jakby ta mała drobna kobieta , dysponowała jakąś ponadprzeciętną siłą aby utrzymać w jedności wszystkie swoje włości ( i tu widzimy jaką moc może mieć horoskop, dobry lub zły )

Dostojnicy z Irlandii Północnej nie zaprosili nowego króla do siedziby swojego rządu ,i bardzo śmiało zaczynają płynąć głosy o zjednoczeniu Irlandii. Natomiast żeby nie być gołosłowną mogę przytoczyć głosy o odłączeniu od korony nie tylko z Irlandii Północnej ale i ze Szkocji która prosi o ponowne referendum , Australii, jak zwykle Falklandy ,Anguilla, i to tuż po śmierci królowej nie zważając na żałobę narodową, od razu podniosły krzyki narodowo wyzwoleńcze .


Ale może horoskop nowego króla Karola III zagwarantuje jedność i spójność ?


Pomijając przykre tranzyty do pozycji w horoskopie natalnym jak i do progresywnego , ten Pluton jednak będzie się starał utrzymać wszystko w kupie, plus do tego sekstyl księżyca do Urana , pokazuje że będą zmiany , ale w granicach norm ustalonych przez matkę . Poza tym księżyc ( często to również lud) ma bardzo fajne aspekty do saturna jak i jowisza. Uważam że mimo tego co się pisze o nowym królu , to nie jest typ reformatora, raczej będzie się trzymał bliżej kursu który obrała jego matka, a jeżeli już , to zmiany będą kosmetyczne , choć niestety obawiam się że ten człowiek który umiłował spokój , będzie wystawiony w podeszłym wieku na wiele prób . Czy uda się osiągnąć “ niepodległość “ przez wiele krain , uważam że nie , ale sam zgon umożliwił uraniczny zryw wolnościowy , i gaszenie go będzie wymagało wiele dyplomatycznej wprawy ,


7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moja recenzja kart autorstwa Krystyny Wojnar

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid034jh48dcCFws9X8NQHuQAet1ivwYhSbwmsNuLgnfq1SWJrccxLL6C1ZxkTvhcWpdgl&id=100081182082375

Comentarii


bottom of page