top of page
  • Magda Astrologia9

Spętanie

Czym jest spętanie? Spętanie jest pozbawienie wolnej, nieprzymuszonej woli człowieka i podporządkowanie naszej własnej . Cieszące się największym powodzeniem jest spętanie miłosne.

Każdemu z nas zdarzyło się zapewne przeżyć zawód miłosny, każdy z nas wypłakiwał oczy w poduszkę z tęsknoty za ukochaną osobą, która postanowiła żyć dalej , ale już bez nas. Nie są to miłe doświadczenia i zdarza się że osoba porzucona, ale również „ kochająca „ Z daleka, postanawia wsiąść sprawy we własne ręce. I przecież to ona wie najlepiej co jest dobre dla oblubienica ( tak , ona sama we własnym wydaniu) . Zaczyna się poszukiwanie rytualisty który wykona takie spętanie , lub zechce wykonać je sama.

Miałam kiedyś taki przypadek że pani z braku środków finansowych ( spętania są drogie) zrobiła personalną mapę marzeń. Nieudolności polegała na tym że mapa wychowała tylko w nią samą. Niby nic, niby nieudolnie A jednak wpływ miało to na nią bardzo duży. Sama zauważyła że jej obsesja ma punkcie Pana jeszcze bardziej się zwiększyła, do tego stopnia że przestała normalnie funkcjonować. Bo spętanie moi drodzy działa w dwie strony , i nawet gdy to nam ofiara się znudzi jest kłopot z odejściem. Spetana osoba również nie pozwoli nam odejść, będzie napierać na nas obsesyjnie, stalkowac, używać przemocy fizycznej .

Mimo tego że zawsze głośno mówiłam że nie robię rytuałów, ŻADNYCH bardzo często takie prośby były do mnie kierowane na priv. Jeżeli nie docierały logiczne argumenty wtedy tłumaczyłam to obrazowo.

Wyobraź sobie że najbrzydszy najbardziej obleśny facet jakiego znasz chce wejść w twoje posiadanie. Wyobraź sobie że mimo świadomości musisz z nim iść do łóżka, musisz z nim żyć na co dzień, musisz zasypiać i budzić się obok niego.

Teraz niestety może przyjść refleksja że przecież nie jestem obleśnym facetem, przecież jestem spoko. Trochę będzie brutalnie ale jesteś. Dla człowieka który podjął już decyzję że nie chce z Tobą być właśnie jesteś i ofiara chce, i ma prawo żyć bez Ciebie.


Bardzo często jest tak że te związki są nieszczęśliwe, owładnięte przemocą i nienawiścią. Bo ofiara mając przebłyski zdrowego rozsądku nie kocha sprawcy, czuje do niego niechęć. Pozbawienie wolności to nie wlanie gorących uczuć w serce. Tego żadna magia nie jest w stanie zrobić .


Jednym ze skutków ubocznych takiego spętania, dla osoby która zamówiła taki urok jest fakt, że ona też się wiąże psychicznie że swoją ofiarą, I to zdecydowanie mocniej niż ofiara z nią, co dodatkowo nasila obsesję zamawiającego, dzięki temu nie może iść dalej, I nie ma psychicznego spokoju nawet na chwilę. Cierpienie to nakręca spiralę i " motywuje " do zamawiania " nowych rytuałów, I osoba ta pochłonięta jest obsesją, zazdrością, niepokojem , a to chyba nie jest to o co zamawiającemu chodziło


Czy ktokolwiek z was uczestniczył w ściąganiu takiego spętania ?

Ofiara budzi się z długiego letargu, patrzy z odraza na tę osobę obok, zastanawiam się jak to jest możliwe, i czuje ogromne obrzydzenie. Niestety zobaczyłam też obrzydzenie kierowane do dzieci poczętych z takiego związku

Najgorsze jest to że sprawca próbuje wielokrotnie spętać ponownie „ oblubieńca” z czystej chęci posiadania. Bo miłością bym tego nie nazwała.


Większość z was nie do końca ma świadomość co kryje się pod ogłoszeniami ze spętaniami, nazywane sprytnie przez przedsiębiorczych ezoteryków rytuałami miłosnymi. Chcę żebyście mieli świadomość że wszystko to co jest personalne jest spętaniem. Ostatnio widuję natężona akcję promocyjną Pani P która właśnie kusi swoich klientów spętania nazywając rytuałami miłosnymi.

Wielu też ezoteryków oficjalnie brzydzi się spętań, nieoficjalnie za opłatą chętnie je wykona, bo to najbardziej intratny interes.


Zanim zdecydujesz się poprosić rytualistę zastanów się proszę czy jesteś w stanie przyjąć wszystkie skutki z dobrodziejstwem inwentarza, czy jesteś gotowa na karmę która wyrówna rachunki26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moja recenzja kart autorstwa Krystyny Wojnar

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid034jh48dcCFws9X8NQHuQAet1ivwYhSbwmsNuLgnfq1SWJrccxLL6C1ZxkTvhcWpdgl&id=100081182082375

Comments


bottom of page