top of page
  • Magda Astrologia9

Czym jest astrologia

Co może zaproponować ci astrolog, i jak najbardziej efektywnie skorzystać z jego usług


Wiki: ,,Astrolog to osoba, która na podstawie dogłębnej analizy aktualnego układu ciał

niebieskich względem siebie, wyjaśnia i interpretuje zachodzące na Ziemi zjawiska i zdarzenia. W praktyce oznacza to, że astrolog zajmuje się opracowywaniem horoskopów, dla osób prywatnych, a nawet instytucji czy państw.Ale temat jest o wiele szerszy i , Astrolog to nie wróżka ,choć wielu z nas posiada karty tarota, i pracuje z nimi ( ja również ).


Dobry Astrolog oprócz prognozy przyszłości , najpierw weźmie pod uwagę potencjał , charakter, nasze wady i zalety , silne i mocne strony, między innymi dzięki temu , jest łatwiej przewidzieć nasze reakcje na przeciwności losu , i jak potencjalnie możemy się zachować.


Profesjonalny astrolog wyjaśni Ci dlaczego mimo tego że jesteś nap solarnym strzelcem, tak bardzo różnisz się od pozostałych osobników swojego “ solarnego gatunku”, bo horoskop astrologiczny, to unikalna zapisana matryca na nieboskłonie.


Tą wiedzę możemy wykorzystać również przy “ wychowywaniu “ dzieci , i dzięki temu można się dowiedzieć o silnych stronach , pomagając w rozwijaniu ich, a przede wszystkim zrozumieniu psychiki dziecka , i nauczenia się reagowania w odpowiedni sposób. Przykładem mogą być moje dzieci. Mój syn jest inteligentny , ale ścisłowcem nie jest , i przestałam od niego wymagać wyników z matematyki które były by dla niego nie do przejścia , lub kosztowały by go zbyt wiele, i to widać również w jego horoskopie , i dzięki temu znacznie odpuściłam mu tą część, a postawiłam na rozwój jego talentów, dzięki temu studiuje na renomowanej uczelni, rzeczy które go fascynują , bez buntu i walki, i rzucania szkoły. Z moją córką natomiast wszystko należy załatwiać ugodowo, pozostawiając jej wybór, jednocześnie należy mocno wspierać jej poczucie własnej wartości ( słońce w domu 12 ) , dzięki temu rośnie w poczuciu bezpieczeństwa bez zbędnych nacisków, a efekty jej samodzielności są doprawdy imponujące. W ten sam sposób możemy pracować nad sobą , zmierzyć się z własnym cieniem ( uwielbiam Junga), podkręcić nasze mocne strony.


W ten sam sposób możemy ocenić potencjał naszego ewentualnego współmałżonka, i niekoniecznie po to żeby zerwać ewentualną znajomość , ale po to żeby umiejętnie i efektywnie pracować nad naszymi słabymi stronami , bo przecież żaden związek nie jest doskonały.Profesjonalny astrolog przejdzie następnie do prognozowania przyszłości , na podstawie tranzytów planet, do naszych planet urodzeniowych, i będzie się to zdecydowanie różniło od stawiania tarota. W pytaniach tarotowych o czas, choć tarot to nie zegar , i różnie bywa możemy pytać o tygodnie, dni , miesiące, natomiast tranzyty planet wolnobieżnych, czyli te najbardziej liczące się, i wprowadzające najwięcej zmian, najbardziej odczuwalne, trwają zazwyczaj bardzo długo ( cykle planetarne : Jowisz cykl około 11 lat, Saturn ok. 29 la,t Uran 84 lata, Neptun 176 lat, i Pluton 258 lat) , a mało tego planeta wolnobieżna wchodzi w ruch prosty , a potem w ruch wsteczny , dlatego czasem jest to rozłożone na lata ( zaobserwowałam że zostanie przejście jest najbardziej dotkliwe i znaczące ). Z tych powodów nie możemy oczekiwać od astrologa, określenia co do dnia wydarzeń prognozowanych.Mogę zrobić dla ciebie synastrię , czyli horoskop partnerski, biorąc również pod uwagę nie tylko wpływ waszych planet osobistych na siebie wzajemnie, ale też wezmę pod uwagę wasze progresje jak i tranzyty, pokazujące ewentualne zagrożenia, bądź rewelacyjne momenty, i to ty zdecydujesz co z nimi zrobisz.Astrolog pomoże Ci, wybrać dla ciebie bardzo korzystne daty, rozpoczęcia różnych przedsięwzięć , takich jak ślub , rozpoczęcie działalności gospodarczej, rozprawy sądowe , i wiele innych. To zdecydowanie działania wspierające i ułatwiające , zapobiegające krachem finansowym, złym inwestycjom.


Dla osób zajmujących się rozwojem duchowym, jest też odpowiedni dział astrologii karmicznej, jak i mondialnej ( wydarzenia na świecie, bo zawsze należ brać pod uwage wydarzenia światowe , zwłaszcza przy dużych inwestycjach ), czyli każdy znajdzie coś dla siebie.


O co nie możesz mnie zapytać ( nie zajmuje się Astrologią Horarną ) : czy On/ Ona wróci ? Co zrobić żeby wrócił/ wróciła , choć w tej kwestii pomogę ci opisać typ kobiety/ mężczyzny który go pociąga i fascynuje.Zgłaszając się do astrologa Wymagana Jest Twoja Data , Dokładna Godzina , Jak i Miejsce Urodzeniaw tym linku znajdziesz odp dlaczego

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moja recenzja kart autorstwa Krystyny Wojnar

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid034jh48dcCFws9X8NQHuQAet1ivwYhSbwmsNuLgnfq1SWJrccxLL6C1ZxkTvhcWpdgl&id=100081182082375

Comments


bottom of page